Close

Zoznam 114 programov v základnom balíku medium HD

7. júna 2017 – pridávame dva ďalšie HD kanály v slovenčine. Pribúdajú Doma HD a Dajto HD, ktoré budú od 8. júna 2017 súčasťou balíka freeSAT medium HD.

Poznámka

8 Kanál je súčasťou aplikácie FilmBox Live.
9 Kanál nie je dostupný pre zákazníkov s upgradom na freeSAT plus HD zadarmo.
10 Na príjem je potrebný satelitný prijímač kompatibilný s formátom MPEG-4.
24 CS mini, CS film a Horor film si delia jednu programovú pozíciu, pričom CS mini vysiela v čase od 6:00 do 12:00, CS film v čase od 12:00 do 24:00 a Horor film v čase od 00:00 do 5:00.

Ako získam aplikáciu Stingray Music?

Desať kanálov so zoznamami skladieb od Stingray Music máte k dispozícii v rámci balíka freeSAT medium HD. Stiahnite si aplikáciu do mobilu či tabletu bez ohľadu na typ zariadenia či operačný systém ( alebo ).
Vykonajte okamžitú autentifikáciu pomocou rozpoznania audio signálu. Vytvorte si účet a počúvajte kanály Stingray Music so svojou mobilnou aplikáciou. Vo svojom mobile tak získate prístup k desiatim audio kanálom.
Čo je kanál Stingray Music?

Kanály Stingray Music sú súčasťou balíka freeSAT medium HD a môžete ich nájsť na pozícii č. 200 až 209. Hudba bez reklám zahrňuje všetky hudobné žánre populárnej hudby. Jednotlivé kanály programujú hudobní profesionáli pre náročné publikum. Každý hudobný žáner (rock, pop, country, vážna hudba, džez a Stingray Music) je dostupný na viacerých kanáloch, čím dokáže nonstop pokryť všetky druhy vašich nálad a činností.